Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27938513
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
196.082 RON
Profit net
73.090 RON
Capitaluri proprii
709.083 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 133.600 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.800 RON | — | — | — | — | 11.369 RON | 111.335 RON | 69.361 RON | 109.805 RON | 196.082 RON |
| Profit net | -328 RON | -283 RON | -239 RON | -172 RON | -222 RON | 1.361 RON | -158 RON | -126 RON | -84 RON | 15.847 RON | 40.755 RON | 299.164 RON | 112.154 RON | 167.325 RON | 73.090 RON |
Comparație cu 215 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 487 RON |
| 455 RON |
| 715 RON |
| 743 RON |
| 722 RON |
| 2.645 RON |
| 2.424 RON |
| 2.298 RON |
| 2.214 RON |
| 562.281 RON |
| 427.466 RON |
| 665.472 RON |
| 1.233.243 RON |
| 1.085.808 RON |
| 855.239 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 470.250 RON | 371.250 RON | 293.892 RON | 187.355 RON | 84.325 RON | 6.045 RON |
|---|
| Active circulante | 487 RON | 455 RON | 715 RON | 743 RON | 722 RON | 2.645 RON | 2.424 RON | 2.298 RON | 2.214 RON | 92.031 RON | 56.216 RON | 371.580 RON | 1.045.888 RON | 1.001.483 RON | 849.194 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -128 RON | -411 RON | -650 RON | -822 RON | -1.043 RON | 318 RON | 160 RON | 33 RON | -51 RON | 16.596 RON | 57.351 RON | 356.514 RON | 468.668 RON | 635.993 RON | 709.083 RON |
|---|
| Datorii totale | 615 RON | 866 RON | 1.365 RON | 1.565 RON | 1.765 RON | 2.327 RON | 2.264 RON | 2.265 RON | 2.265 RON | 545.685 RON | 370.115 RON | 314.745 RON | 764.575 RON | 450.377 RON | 173.452 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|