Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28209660
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TOFALVI ENIKŐ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.290.758 RON
Profit net
478.262 RON
Capitaluri proprii
2.351.543 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.024.457 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 36.603 RON | 83.240 RON | 138.830 RON | 211.697 RON | 111.018 RON | 126.088 RON | 135.036 RON | 132.500 RON | 324.280 RON | 339.006 RON | 800.188 RON | 1.083.056 RON | 1.290.758 RON |
| Profit net | -12.120 RON | 21.549 RON | 65.717 RON | 143.844 RON | 53.717 RON | 44.226 RON | 65.753 RON | 31.318 RON | 181.410 RON | 142.538 RON | 342.268 RON | 562.078 RON | 478.262 RON |
| Total active | 65.643 RON | 100.466 RON | 135.054 RON | 242.392 RON | 293.730 RON |
Comparație cu 22 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 20), pentru anul 2024.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 346.607 RON |
| 415.375 RON |
| 469.563 RON |
| 690.609 RON |
| 841.742 RON |
| 1.540.644 RON |
| 2.322.946 RON |
| 2.913.266 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 21.667 RON | 54.365 RON | 39.740 RON |
|---|
| Active circulante | 65.643 RON | 100.466 RON | 135.054 RON | 242.392 RON | 293.730 RON | 346.607 RON | 415.375 RON | 469.563 RON | 690.609 RON | 841.742 RON | 1.518.977 RON | 2.268.581 RON | 2.873.526 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.920 RON | 9.629 RON | 75.346 RON | 219.190 RON | 272.907 RON | 317.133 RON | 382.886 RON | 414.204 RON | 595.614 RON | 738.152 RON | 1.360.277 RON | 1.922.355 RON | 2.351.543 RON |
|---|
| Datorii totale | 77.563 RON | 90.837 RON | 59.708 RON | 23.202 RON | 20.823 RON | 29.474 RON | 32.489 RON | 55.359 RON | 94.995 RON | 103.590 RON | 180.367 RON | 400.591 RON | 561.723 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|