Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28330270
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PROYCHEV DANIEL YORDANOV, SINCU IONEL-GABRIEL
Prin: SINCU IONEL-GABRIEL
Prin: SINCU IONEL-GABRIEL
Prin: SINCU IONEL-GABRIEL
Prin: SINCU IONEL-GABRIEL
Prin: SINCU IONEL-GABRIEL
Prin: SINCU IONEL-GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
236.225 RON
Profit net
71.443 RON
Capitaluri proprii
71.683 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 252.117 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 80.032 RON | 89.404 RON | 211.614 RON | 216.159 RON | 213.200 RON | 208.723 RON | 148.460 RON | 234.533 RON | 125.774 RON | 149.394 RON | 232.494 RON | 291.242 RON | 236.225 RON |
| Profit net | 68.440 RON | 26.985 RON | 8.280 RON | 3.594 RON | 15.309 RON | 80.103 RON | 13.112 RON | 100.683 RON | 9.391 RON | 36.004 RON | 130.930 RON | 123.542 RON | 71.443 RON |
| Total active | 76.464 RON | 33.297 RON | 53.374 RON | 56.115 RON | 66.192 RON |
Comparație cu 3099 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2023.
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 94.978 RON |
| 28.117 RON |
| 113.234 RON |
| 34.044 RON |
| 41.525 RON |
| 141.360 RON |
| 138.999 RON |
| 82.626 RON |
| Active imobilizate | 188 RON | — | — | — | — | — | 3.550 RON | 2.124 RON | 708 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 76.276 RON | 33.297 RON | 53.374 RON | 56.115 RON | 66.192 RON | 94.978 RON | 24.567 RON | 111.110 RON | 33.336 RON | 41.525 RON | 141.360 RON | 138.999 RON | 82.626 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 68.640 RON | 27.225 RON | 35.505 RON | 39.099 RON | 54.408 RON | 80.343 RON | 13.352 RON | 100.923 RON | 25.692 RON | 36.244 RON | 131.170 RON | 123.782 RON | 71.683 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.245 RON | 6.608 RON | 18.916 RON | 17.883 RON | 12.932 RON | 15.306 RON | 15.236 RON | 12.849 RON | 8.482 RON | 5.887 RON | 10.345 RON | 15.346 RON | 7.096 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | — | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|