Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 mai 2018 și 25 iul. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 29 atribuiri.
Set banca si scaun scolar
Bancute duble cu doua scaune
Mobilier birou UAT Comuna Sendreni, sat Sendreni, comuna Sendreni, jud. Galati
MASA FOISOR
BANCA FOISOR
Vestiar haine prescolari
Vestiar haine prescolari
Biblioteca prezentare pe role material didactic
Vestiar incaltaminte si ghiozdane prescolari
Dulap depozitare mop
Vestiar personal nedidactic
Dulap depozitare vesela oficiu vase 2 usi
DULAP DIDACTIC
Patut prescolar
Patut pentru copii
Patut pentru copii
obiecte de inventar prescolari
CATEDRA
BANCUTA
BIROU DUBLU
DULAP ACTE
Suport prezentare carti si lectura
Patuturi pentru copii
mobilier bucatarie
mobila bucatarie din patru corpuri
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28374781
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OPRIȘ-FLUTUR ELENA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
183.161 RON
Profit net
14.840 RON
Capitaluri proprii
27.541 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 140.171 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 52.999 RON | 59.178 RON | 63.959 RON | 65.678 RON | 82.490 RON | 47.839 RON | 183.161 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 7.827 RON | 5.296 RON | 5.992 RON | 5.646 RON | 22.432 RON | -2.104 RON | 14.840 RON |
| Total active | 200 RON | 200 RON | 38.374 RON | 33.747 RON | 37.735 RON | 43.911 RON | 127.179 RON | 88.903 RON | 71.828 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 2543 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2019.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| Active circulante | 200 RON | 200 RON | 38.374 RON | 33.747 RON | 37.735 RON | 43.911 RON | 127.179 RON | 88.903 RON | 71.828 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 200 RON | 6.758 RON | 12.054 RON | 18.046 RON | 23.692 RON | 46.124 RON | 12.701 RON | 27.541 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 31.616 RON | 21.693 RON | 19.689 RON | 20.219 RON | 81.055 RON | 76.202 RON | 44.287 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
|---|