Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 ian. 2017 și 15 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 30 atribuiri.
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Închiriere autovehicule transport marfa, cu şofer, pentru ELCFU Motru (autobasculanta >¬ 10 t)
Închiriere vehicule de transport marfa cu sofer-lotul nr. 2
Închiriere vehicul de transport marfă, cu șofer (autobasculantă) pentru Secția 2 Încărcări Jilț-Rovinari din cadrul E.L.C.F.U. Motru
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28435323
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ANDREI ROXANA-MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
311.724 RON
Profit net
95.761 RON
Capitaluri proprii
96.041 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 343.501 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.901 RON | 87.390 RON | 6.053 RON | 24.099 RON | 12.295 RON | 8.010 RON | 47.690 RON | 48.138 RON | 93.872 RON | 159.069 RON | 257.031 RON | 374.172 RON | 319.340 RON | 297.245 RON | 311.724 RON |
| Profit net | 80 RON | 1.332 RON | -2.840 RON | 4.581 RON | 2.668 RON | 1.001 RON | 17.516 RON | 6.041 RON | 28.628 RON | 46.684 RON | 102.513 RON | 139.572 RON | 108.258 RON | 140.379 RON | 95.761 RON |
| Total active |
Comparație cu 1044 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 57.261 RON |
| 43.770 RON |
| 5.473 RON |
| 8.458 RON |
| 6.712 RON |
| 7.260 RON |
| 30.016 RON |
| 39.262 RON |
| 80.765 RON |
| 135.813 RON |
| 249.996 RON |
| 369.648 RON |
| 474.577 RON |
| 608.974 RON |
| 169.895 RON |
| Active imobilizate | 587 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 56.674 RON | 43.770 RON | 5.473 RON | 8.458 RON | 6.712 RON | 7.260 RON | 30.016 RON | 39.262 RON | 80.765 RON | 135.813 RON | 249.996 RON | 369.648 RON | 474.577 RON | 608.974 RON | 169.895 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 280 RON | 1.612 RON | -1.228 RON | 3.352 RON | 6.021 RON | 7.021 RON | 24.537 RON | 30.578 RON | 59.207 RON | 105.891 RON | 208.403 RON | 347.979 RON | 456.237 RON | 596.616 RON | 96.041 RON |
|---|
| Datorii totale | 56.981 RON | 42.158 RON | 6.701 RON | 5.106 RON | 691 RON | 239 RON | 5.479 RON | 8.684 RON | 21.558 RON | 29.922 RON | 41.593 RON | 22.182 RON | 18.340 RON | 12.358 RON | 73.854 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|