Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28996474
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUCACIU IOANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
324.188 RON
Profit net
203.626 RON
Capitaluri proprii
24.150 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 282.702 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.516 RON | 263.048 RON | 26.505 RON | 47.485 RON | 9.520 RON | — | 288.361 RON | 138.631 RON | 39.979 RON | 147.229 RON | 281.146 RON | 392.048 RON | 82.150 RON | 324.188 RON |
| Profit net | 10.003 RON | 46.661 RON | 6.307 RON | 34.837 RON | 2.416 RON | -10.627 RON | 266.878 RON | 135.346 RON | -28.164 RON | 20.312 RON | 235.516 RON | 248.354 RON | -32.084 RON | 203.626 RON |
| Total active | 22.561 RON |
Comparație cu 108 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 72), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 103.296 RON |
| 81.755 RON |
| 113.880 RON |
| 106.891 RON |
| 99.921 RON |
| 398.275 RON |
| 539.012 RON |
| 369.177 RON |
| 326.174 RON |
| 274.310 RON |
| 519.828 RON |
| 526.392 RON |
| 546.595 RON |
| Active imobilizate | 689 RON | 409 RON | 151 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 117.041 RON | 81.802 RON | 55.149 RON |
|---|
| Active circulante | 21.872 RON | 102.887 RON | 81.604 RON | 113.880 RON | 106.891 RON | 99.921 RON | 398.275 RON | 539.012 RON | 369.177 RON | 326.174 RON | 274.310 RON | 402.787 RON | 444.590 RON | 491.446 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.203 RON | 56.864 RON | 63.171 RON | 98.008 RON | 100.425 RON | 89.798 RON | 356.696 RON | 492.042 RON | 291.295 RON | 232.095 RON | 111.853 RON | 312.708 RON | 255.822 RON | 24.150 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.358 RON | 46.432 RON | 18.584 RON | 15.872 RON | 6.466 RON | 10.123 RON | 41.579 RON | 46.970 RON | 77.882 RON | 94.079 RON | 162.457 RON | 207.120 RON | 270.570 RON | 522.445 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|