Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29213805
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.433.446 RON
Profit net
88.934 RON
Capitaluri proprii
54.686 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 1.188.297 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.709 RON | 50.007 RON | 4.282 RON | 41.021 RON | 226.311 RON | 281.496 RON | 356.070 RON | 461.986 RON | 821.946 RON | 385.676 RON | 1.171.492 RON | 1.433.446 RON |
| Profit net | 2.988 RON | 12.300 RON | 1.055 RON | 9.993 RON | 19.073 RON | 34.674 RON | 36.784 RON | 16.470 RON | 64.417 RON | -33.956 RON | -12.292 RON | 88.934 RON |
| Total active | 39.139 RON | 29.033 RON | 55.429 RON | 86.728 RON | 189.168 RON | 284.875 RON | 691.721 RON | 696.168 RON |
Comparație cu 10027 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2022.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.045.520 RON |
| 1.106.199 RON |
| 1.948.438 RON |
| 2.218.392 RON |
| Active imobilizate | — | — | 28.710 RON | 28.710 RON | 13.700 RON | — | — | — | — | — | — | 56.566 RON |
|---|
| Active circulante | 39.139 RON | 29.033 RON | 26.719 RON | 58.018 RON | 175.468 RON | 284.875 RON | 691.721 RON | 696.168 RON | 1.045.520 RON | 1.106.199 RON | 1.948.438 RON | 2.161.826 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.988 RON | 25.288 RON | 26.343 RON | 36.335 RON | 12.000 RON | 46.674 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | 12.000 RON | -21.956 RON | -34.248 RON | 54.686 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.095 RON | 3.745 RON | 29.086 RON | 51.554 RON | 185.505 RON | 263.321 RON | 715.389 RON | 752.622 RON | 1.086.442 RON | 1.202.200 RON | 2.050.688 RON | 2.163.306 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
|---|