Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 13 dec. 2018 și 21 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 32 atribuiri.
PACHET MATERIALE DE CURATENIE
PACHET MATERIALE DE CURATENIE
PRODUSE CURATENIE
PRODUSE CURATENIE
PRODUSE CURATENIE
PACHET MATERIALE DE CURATENIE
PACHET MATERIALE DE CURATENIE
PACHET MATERIALE DE CURATENIE
PACHET CURATENIE
PACHET CURATENIE
PACHET DE CURATENIE
PACHET DE CURATENIE
PACHET DE CURATENIE
PACHET DE CURATENIE
PACHET DE CURATENIE
PACHET CURATENIE
PACHET DE ASPIRAT SI CURATAT MOCHETA SI TAPITERIE MOBILIER
PACHET CURATENIE
PACHET CURATENIE
PACHET CURATENIE
PACHET CURATENIE
PACHET CURATENIE
PACHET CURATENIE
PACHET CURATENIE - ALCOOL SANITAR
PACHET CURATENIE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29363705
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
190.656 RON
Profit net
2.888 RON
Capitaluri proprii
17.071 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 201.782 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.289 RON | 151.565 RON | 164.544 RON | 169.917 RON | 196.229 RON | 208.405 RON | 202.006 RON | 216.616 RON | 210.170 RON | 180.447 RON | 171.560 RON | 146.925 RON | 176.026 RON | 152.601 RON | 190.656 RON |
| Profit net | 848 RON | -351 RON | -6.533 RON | -14.606 RON | -6.684 RON | -2.646 RON | -5.840 RON | 9.785 RON | 28.449 RON | -2.452 RON | 1.718 RON | 8.756 RON | 13.299 RON | 8.877 RON | 2.888 RON |
Comparație cu 3257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 11.024 RON | 29.296 RON | 47.181 RON | 62.542 RON | 64.220 RON | 56.048 RON | 50.132 RON | 123.140 RON | 73.293 RON | 55.577 RON | 87.253 RON | 122.586 RON | 131.001 RON | 59.559 RON | 33.067 RON |
|---|
| Active circulante | 11.024 RON | 29.296 RON | 47.181 RON | 62.542 RON | 64.220 RON | 56.048 RON | 50.132 RON | 123.140 RON | 73.293 RON | 55.577 RON | 87.253 RON | 122.586 RON | 131.001 RON | 59.559 RON | 33.067 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.048 RON | -151 RON | -6.333 RON | -14.406 RON | -6.484 RON | -2.446 RON | -5.640 RON | 9.985 RON | 38.434 RON | 35.982 RON | 37.700 RON | 46.456 RON | 40.255 RON | 29.132 RON | 17.071 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.976 RON | 29.447 RON | 53.514 RON | 76.948 RON | 70.704 RON | 58.494 RON | 55.772 RON | 113.155 RON | 34.859 RON | 19.595 RON | 49.553 RON | 76.130 RON | 90.746 RON | 30.427 RON | 15.996 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|