Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/29686960
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEDELEA ANGHEL
Prin: NEDELEA ANGHEL
Prin: NEDELEA ANGHEL
Prin: NEDELEA ANGHEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
154.684 RON
Profit net
-6.677 RON
Capitaluri proprii
-104.247 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 130.269 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 73.778 RON | 89.904 RON | 115.802 RON | 133.513 RON | 94.737 RON | 86.329 RON | 94.363 RON | 116.883 RON | 92.264 RON | 154.684 RON |
| Profit net | -165 RON | -11.073 RON | -9.166 RON | -10.138 RON | -15.604 RON | -14.499 RON | -7.804 RON | -4.886 RON | -11.469 RON | -6.677 RON |
| Total active | 21.708 RON | 68.693 RON | 42.705 RON | 21.360 RON | 21.344 RON | 24.711 RON | 17.824 RON | 11.322 RON | 19.609 RON | 15.637 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 12216 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2022.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 123 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 21.585 RON | 68.693 RON | 42.705 RON | 21.360 RON | 21.344 RON | 24.711 RON | 17.824 RON | 11.322 RON | 19.609 RON | 15.637 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 35 RON | -11.038 RON | -20.204 RON | -30.343 RON | -45.947 RON | -60.446 RON | -68.250 RON | -73.136 RON | -84.605 RON | -104.247 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.673 RON | 79.731 RON | 62.909 RON | 51.703 RON | 67.291 RON | 85.157 RON | 86.074 RON | 84.458 RON | 104.214 RON | 119.884 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|