Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30042776
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BANC AURORA, BANC MARIUS
Prin: BANC AURORA
Prin: BANC AURORA
Prin: BANC MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
276.954 RON
Profit net
-595 RON
Capitaluri proprii
-357.022 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 167.414 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 290.646 RON | 139.372 RON | 315.754 RON | 456.638 RON | 480.686 RON | 68.670 RON | 118.479 RON | 274.355 RON | 49.007 RON | 276.954 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 1.237 RON | 289 RON | 10.560 RON | 2.132 RON | -12.149 RON | -51.284 RON | -119.123 RON | -83.611 RON | -79.000 RON | -13.604 RON | -5.107 RON | -3.909 RON | -3.058 RON | -595 RON |
| Total active |
Comparație cu 105 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2021.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 292.219 RON |
| 385.755 RON |
| 408.843 RON |
| 406.441 RON |
| 424.509 RON |
| 464.864 RON |
| 490.718 RON |
| 536.580 RON |
| 569.907 RON |
| 515.061 RON |
| 486.248 RON |
| 487.340 RON |
| 298.437 RON |
| 264.192 RON |
| Active imobilizate | 818 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 291.401 RON | 385.755 RON | 408.843 RON | 406.441 RON | 424.509 RON | 464.864 RON | 490.718 RON | 536.580 RON | 569.907 RON | 515.061 RON | 486.248 RON | 487.340 RON | 298.437 RON | 264.192 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.437 RON | 1.726 RON | 12.286 RON | 14.418 RON | 2.269 RON | -49.015 RON | -168.139 RON | -251.749 RON | -330.749 RON | -344.353 RON | -349.461 RON | -353.369 RON | -356.427 RON | -357.022 RON |
|---|
| Datorii totale | 290.782 RON | 384.029 RON | 396.557 RON | 392.023 RON | 422.240 RON | 513.879 RON | 658.857 RON | 788.329 RON | 900.656 RON | 859.414 RON | 835.709 RON | 840.709 RON | 654.864 RON | 621.214 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | — | — | — | — | — |
|---|