Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 22 nov. 2017 și 21 nov. 2023.
Sisteme climatizare server
Servicii de mentenata aere conditionate
Aparat aer conditionat
Aparat aer conditionat KYATO 18000 BTU,Inverter
Aparat aer conditionat Kyato 12000 btu ,Inverter ,Clasa A++,Instalare inclusa
Servicii revizie aparate aer conditionat
Verificare sistem climatizare tip VRV S2
Servicii de punere in functiune
Verificare traseu frigorific pentru sistem climatizare tip VRV
Aparat de aer conditionat 9000BTU cu instalare
Demontare echipament ac
Aparat de aer conditionat - 4 buc inclusiv montaj
DEMONTAT APARAT AER CONDITIONAT
Aparat de aer conditionat Yamato 9000Btu,YW09IG2,Instalare standard 3ml inclusa
Aparat aer conditionat 12000BTU si montaj
Achizitie aparate aer conditionat pt Scoala Gimnaziala Sfanta Treime
Instalare echipamente aer conditionat
REPARATIE CAPITALA CHILLER DAIKIN
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30063566
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.311.716 RON
Profit net
196.729 RON
Capitaluri proprii
1.094.250 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.152.121 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2018 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 200.758 RON | 302.268 RON | 293.864 RON | 304.972 RON | 357.002 RON | 1.339.327 RON | 1.528.850 RON | 1.247.544 RON | 2.728.311 RON | 1.849.121 RON | 1.311.716 RON |
| Profit net | 83.473 RON | -11.823 RON | 29.691 RON | 65.068 RON | 36.829 RON | 316.094 RON | 417.196 RON | 100.837 RON | 73.652 RON | 339.909 RON | 196.729 RON |
| Total active | 116.609 RON | 96.289 RON | 158.786 RON | 231.897 RON | 222.709 RON | 952.222 RON | 1.701.485 RON | 1.708.572 RON | 1.056.624 RON | 1.517.173 RON | 1.549.637 RON |
Comparație cu 5014 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 157.498 RON | 114.185 RON | 123.727 RON | 80.284 RON | 28.913 RON |
|---|
| Active circulante | 116.609 RON | 96.289 RON | 158.786 RON | 231.897 RON | 222.709 RON | 952.222 RON | 1.543.987 RON | 1.594.387 RON | 932.897 RON | 1.436.889 RON | 1.520.724 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 83.693 RON | 71.870 RON | 101.561 RON | 166.629 RON | 203.458 RON | 615.187 RON | 1.483.123 RON | 1.583.961 RON | 457.775 RON | 897.521 RON | 1.094.250 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.916 RON | 24.419 RON | 57.225 RON | 65.268 RON | 19.251 RON | 337.035 RON | 218.362 RON | 124.611 RON | 604.592 RON | 628.063 RON | 456.922 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | 8 | 7 | 4 | 4 |
|---|