Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 3 mai 2019 și 4 apr. 2023.
REPARATII CUPA TRACTOR
Confectionat si montaj bucse suprastructura autogunoiere
LUCRARI REPARATII LAMBRIU NUMAR DE REFERINTA: 03 PRET DE CATALOG: 9.667,18 RON / Unitate de masura
Lucrari reparatii dulgherie si invelitori tabla
Lucrari reparatii dulgherie si invelitori tabla
lucrari reparatii dulgherie si invelitori tabla
Contract prestari servicii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30085416
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
224.117 RON
Profit net
-105.926 RON
Capitaluri proprii
-309.581 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 342.858 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 43.018 RON | 79.894 RON | 50.865 RON | 117.245 RON | 102.494 RON | 225.894 RON | 235.078 RON | 194.637 RON | 144.509 RON | 533.314 RON | 227.387 RON | 345.296 RON | 202.041 RON | 224.117 RON |
| Profit net | -6.841 RON | 4.074 RON | -18.946 RON | -32.006 RON | -31.351 RON | -25.091 RON | -37.273 RON | -4.565 RON | -18.989 RON | 127.140 RON | -23.360 RON | -55.014 RON | -82.253 RON | -105.926 RON |
Comparație cu 220 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 15.839 RON |
| 34.899 RON |
| 47.190 RON |
| 32.708 RON |
| 35.384 RON |
| 41.206 RON |
| 44.606 RON |
| 38.889 RON |
| 78.623 RON |
| 225.190 RON |
| 333.558 RON |
| 332.431 RON |
| 123.023 RON |
| 50.439 RON |
| Active circulante | 15.839 RON | 34.899 RON | 47.190 RON | 32.708 RON | 35.384 RON | 41.206 RON | 44.606 RON | 38.889 RON | 78.623 RON | 225.190 RON | 333.558 RON | 332.431 RON | 123.023 RON | 50.439 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.641 RON | -2.567 RON | -21.513 RON | -53.518 RON | -84.869 RON | -109.960 RON | -147.233 RON | -151.798 RON | -170.787 RON | -43.648 RON | -67.008 RON | -122.022 RON | -204.275 RON | -309.581 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.480 RON | 37.466 RON | 68.703 RON | 86.226 RON | 120.253 RON | 151.166 RON | 191.839 RON | 190.687 RON | 249.410 RON | 268.838 RON | 400.566 RON | 454.453 RON | 327.298 RON | 360.020 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 | 3 | 2 | — | 2 | — | 1 | — | 2 |
|---|