Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 mai 2016 și 26 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 415 atribuiri.
MENTENANTA TEHNICA DE CALCUL
CONSUMABILE MULTIFUNCTIONALE
SET TONERE LASER
MENTENANTA TEHNICA DE CALCUL
TONER PHANTUM TL 410
SET TONERE KYOCERA TK 8115
CONTRAVALOARE MENTENANTA TEHNICA DE CALCUL
SERVICII INCHIRIERE IMPRIMANET LASER
CONTRAVALOARE MENTENANTA TEHNICA DE CALCUL
SERVICII INCHIRIERE IMPRIMANET LASER
LUCRARI REPARATII TAMPLARIE PVC
PACHET TONERE CANON
Servicii de reparatii racord apa
Servicii de reparatii tamplarie pvc
MENTENANTA UNITATE AC 12000 BTU H >5 M
CONTRAVALOARE MENTENANTA TEHNICA DE CALCUL
PACHET TONERE KYOCERA
SERVICII INCHIRIERE IMPRIMANET LASER
CONTRAVALOARE MENTENANTA TEHNICA DE CALCUL
PACHET CONSUMABILE
PACHET CONSUMABILE
TONER XEROX VERSALINK BK C 7030
TONER XEROX VERSALINK MAGENTA C 7030
Diverse materiale pentru EN a VIII-a
TONER HP 1005
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30334371
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
135.883 RON
Profit net
-66.939 RON
Capitaluri proprii
74.104 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 275.792 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.600 RON | 79.424 RON | 124.133 RON | 157.827 RON | 229.065 RON | 250.886 RON | 269.960 RON | 295.503 RON | 385.913 RON | 86.570 RON | 135.883 RON |
| Profit net | 31.896 RON | 8.222 RON | 39.297 RON | 69.201 RON | 45.079 RON | 23.225 RON | 23.896 RON | 53.628 RON | 157.725 RON | -86.639 RON | -66.939 RON |
| Total active | 32.971 RON | 97.555 RON | 97.355 RON | 176.739 RON | 211.320 RON | 340.740 RON | 246.073 RON | 92.014 RON | 236.944 RON | 152.580 RON | 97.564 RON |
Comparație cu 2904 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 32.971 RON | 97.555 RON | 97.355 RON | 176.739 RON | 211.320 RON | 340.740 RON | 246.073 RON | 92.014 RON | 236.944 RON | 152.580 RON | 97.564 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 31.963 RON | 40.185 RON | 79.482 RON | 148.683 RON | 193.762 RON | 216.987 RON | 240.883 RON | 80.828 RON | 227.683 RON | 141.043 RON | 74.104 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.008 RON | 57.370 RON | 17.873 RON | 28.056 RON | 17.558 RON | 123.753 RON | 5.190 RON | 11.186 RON | 9.261 RON | 11.537 RON | 23.460 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 4 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 5 | 4 | 3 |
|---|