Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30365840
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
153.953.893 RON
Profit net
622.484 RON
Capitaluri proprii
652.189 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 139.083.467 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 138.934 RON | 499.531 RON | 360.880 RON | — | 5.309 RON | — | — | — | — | — | — | 153.953.893 RON |
| Profit net | -10.855 RON | -13.256 RON | -31.375 RON | 133.371 RON | 74.693 RON | -33.481 RON | -35.185 RON | -25.600 RON | -2.283 RON | -3.258 RON | -9.373 RON | -7.277 RON | -870 RON | 622.484 RON |
| Total active |
Comparație cu 22 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 24), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 37.439 RON |
| 61.982 RON |
| 477.378 RON |
| 467.155 RON |
| 350.760 RON |
| 319.061 RON |
| 299.824 RON |
| 246.086 RON |
| 244.048 RON |
| 240.395 RON |
| 232.797 RON |
| 223.286 RON |
| 221.795 RON |
| 11.912.170 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 3.376 RON | 626 RON | 1.653 RON | 1.181 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 37.439 RON | 61.982 RON | 477.378 RON | 467.155 RON | 350.760 RON | 315.685 RON | 299.198 RON | 244.433 RON | 242.867 RON | 240.395 RON | 232.797 RON | 223.286 RON | 221.795 RON | 11.912.170 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.655 RON | -23.911 RON | -55.286 RON | 78.085 RON | 152.778 RON | 119.298 RON | 84.112 RON | 63.898 RON | 61.615 RON | 57.412 RON | 48.039 RON | 40.763 RON | 39.893 RON | 652.189 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.094 RON | 85.893 RON | 532.664 RON | 389.070 RON | 197.982 RON | 199.763 RON | 215.712 RON | 182.188 RON | 182.433 RON | 182.983 RON | 184.758 RON | 182.523 RON | 181.902 RON | 11.259.981 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 |
|---|