Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30376440
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
354.120 RON
Profit net
7.551 RON
Capitaluri proprii
-229.342 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 275.553 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.100 RON | 11.770 RON | 55.564 RON | 22.365 RON | 36.410 RON | 52.424 RON | 26.006 RON | 43.402 RON | 48.890 RON | 104.013 RON | 163.714 RON | 348.553 RON | 183.077 RON | 354.120 RON |
| Profit net | -18 RON | 5.109 RON | 17.236 RON | -35.369 RON | -4.765 RON | 20.405 RON | -12.663 RON | -24.414 RON | 10.191 RON | 19.469 RON | 12.264 RON | 37.919 RON | -282.458 RON | 7.551 RON |
| Total active |
Comparație cu 274 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.318 RON |
| 5.476 RON |
| 23.370 RON |
| 1.685 RON |
| 856 RON |
| 15.894 RON |
| 1.542 RON |
| 2.137 RON |
| 3.840 RON |
| 22.804 RON |
| 209.556 RON |
| 218.670 RON |
| 58.758 RON |
| 82.242 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.014 RON | 206.478 RON | 159.567 RON | 55.958 RON | 30.074 RON |
|---|
| Active circulante | 2.318 RON | 5.476 RON | 23.370 RON | 1.685 RON | 856 RON | 15.894 RON | 1.542 RON | 2.137 RON | 3.840 RON | 20.790 RON | 3.078 RON | 59.103 RON | 2.800 RON | 52.168 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 182 RON | 5.291 RON | 22.527 RON | -12.842 RON | -17.607 RON | 2.798 RON | -9.865 RON | -34.279 RON | -24.089 RON | -4.619 RON | 7.645 RON | 45.564 RON | -236.894 RON | -229.342 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.136 RON | 185 RON | 843 RON | 14.527 RON | 18.463 RON | 13.096 RON | 11.407 RON | 36.416 RON | 27.929 RON | 27.423 RON | 201.911 RON | 173.106 RON | 295.652 RON | 311.584 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|