Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30409075
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
679.864 RON
Profit net
52.695 RON
Capitaluri proprii
158.487 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 663.400 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 137.477 RON | 216.646 RON | 333.877 RON | 319.298 RON | 365.271 RON | 463.385 RON | 384.992 RON | 438.437 RON | 359.641 RON | 335.147 RON | 398.424 RON | 563.762 RON | 763.930 RON | 679.864 RON |
| Profit net | 5.632 RON | -12.847 RON | -5.816 RON | 7.538 RON | 3.532 RON | 33.412 RON | -15.033 RON | -6.856 RON | -16.072 RON | 8.234 RON | 21.301 RON | 20.720 RON | 78.266 RON | 52.695 RON |
| Total active |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 95.540 RON |
| 173.227 RON |
| 110.343 RON |
| 67.663 RON |
| 97.889 RON |
| 81.647 RON |
| 120.550 RON |
| 92.192 RON |
| 51.172 RON |
| 40.122 RON |
| 51.359 RON |
| 197.128 RON |
| 174.454 RON |
| 184.832 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.419 RON | 4.353 RON | 3.287 RON | 29.357 RON | 30.796 RON |
|---|
| Active circulante | 95.540 RON | 173.227 RON | 110.343 RON | 67.663 RON | 97.889 RON | 81.647 RON | 120.550 RON | 92.192 RON | 51.172 RON | 34.703 RON | 47.006 RON | 193.841 RON | 145.097 RON | 154.036 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 5.832 RON | -7.015 RON | -12.832 RON | -5.294 RON | -1.762 RON | 31.650 RON | 16.617 RON | 9.761 RON | -6.312 RON | 1.922 RON | 23.224 RON | 43.944 RON | 122.210 RON | 158.487 RON |
|---|
| Datorii totale | 89.708 RON | 180.242 RON | 123.175 RON | 72.957 RON | 99.651 RON | 49.997 RON | 103.933 RON | 82.431 RON | 57.484 RON | 38.200 RON | 28.135 RON | 153.184 RON | 52.244 RON | 26.345 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|