Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 16 mai 2019 și 23 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 35 atribuiri.
Servicii mentenanta IT&C Primarie
Actualizare continut website
Realizare site web - VP
MENTENANȚĂ SISTEM INFORMATIC
Consumabile echipamente de print
Pachet consumabile echipamente de print si mouse optic
Servicii mentenanta lunara sistem IT&C
MENTENANTA SISTEM INFORMATIC
Servicii mentenanta sisteme Calculatoare, Periferice, Web si Sisteme de Securitate
Hosting pagina web pachet
Servicii modificare si implementare module website
Servicii mentenanta sistem informatic compus din Calculatoare, Periferice si Retea IT
Servicii mentenanta sisteme IT&C si Sisteme de Securitate
ACHIZITIE PLATFORMA SITE
Proiectare si gazduire website
Servicii mentenanta sisteme Calculatoare, Periferice, Web si Sisteme de Securitate
Servicii suport tehnic instalare domeniu
Hosting web pachet minim
Servicii realizare website-uri pentru autoritati publice locale
Servicii mentenanta sisteme Calculatoare, Periferice, Web si Sisteme de Securitate
Primaria Mischii achizitioneaza servicii de intretinere si reparatii sistem antiefractie
Inchiriere copiator Konica MInolta C220
Servicii mentenanta sistem informatic compus din Calculatoare, Periferice si Retea IT
Servicii mentenanta sistem informatic compus din Calculatoare, Periferice, Retea IT, Retea Telefonie
MENTENANTA SISTEM INFORMATIC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31028672
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-25.
Cifră de afaceri
107.921 RON
Profit net
22.663 RON
Capitaluri proprii
23.143 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 340.537 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 218.723 RON | 108.192 RON | 31.245 RON | — | — | 297.867 RON | 291.886 RON | 276.850 RON | 489.995 RON | 339.450 RON | 107.921 RON |
| Profit net | 157.113 RON | 43.203 RON | -9.014 RON | -17.341 RON | -7.423 RON | 146.586 RON | 134.599 RON | 82.250 RON | 280.875 RON | 12.546 RON | 22.663 RON |
| Total active | 180.816 RON | 244.423 RON | 204.410 RON | 190.632 RON | 178.603 RON | 531.377 RON | 674.131 RON | 753.171 RON | 345.287 RON | 249.860 RON | 242.147 RON |
Comparație cu 86 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 2.723 RON | 2.723 RON | 2.723 RON |
|---|
| Active circulante | 180.816 RON | 244.423 RON | 204.410 RON | 190.632 RON | 178.603 RON | 531.377 RON | 674.131 RON | 753.171 RON | 342.564 RON | 247.137 RON | 239.424 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 157.313 RON | 200.516 RON | 191.502 RON | 174.161 RON | 166.738 RON | 516.686 RON | 651.286 RON | 733.536 RON | 281.361 RON | 125.641 RON | 23.143 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.503 RON | 43.907 RON | 12.908 RON | 16.471 RON | 11.865 RON | 14.691 RON | 22.845 RON | 19.635 RON | 63.926 RON | 124.219 RON | 219.004 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | — | — | — | 2 | 3 | 3 | 2 | 4 | 4 |
|---|