Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31178319
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.112.059 RON
Profit net
193.749 RON
Capitaluri proprii
392.669 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.319.281 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 138.190 RON | 223.528 RON | 165.093 RON | 202.529 RON | 217.706 RON | 263.405 RON | 243.929 RON | 2.641.984 RON | 4.453.381 RON | 2.790.356 RON | 3.085.265 RON | 1.743.825 RON | 2.112.059 RON |
| Profit net | -135 RON | 2.351 RON | 12.095 RON | 5.099 RON | 16.965 RON | 8.465 RON | 45.252 RON | 406.927 RON | 632.303 RON | 324.603 RON | -397.145 RON | 5.717 RON | 193.749 RON |
| Total active | 5.447 RON | 4.398 RON | 18.274 RON | 26.622 RON |
Comparație cu 249 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 41.853 RON |
| 49.301 RON |
| 92.897 RON |
| 609.422 RON |
| 1.271.153 RON |
| 1.225.799 RON |
| 1.487.160 RON |
| 1.008.638 RON |
| 1.031.907 RON |
| Active imobilizate | 987 RON | 987 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 44.844 RON | 31.722 RON |
|---|
| Active circulante | 4.460 RON | 3.411 RON | 18.274 RON | 26.622 RON | 41.853 RON | 49.301 RON | 92.897 RON | 609.422 RON | 1.271.153 RON | 1.225.799 RON | 1.487.160 RON | 963.794 RON | 1.000.185 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 65 RON | 2.415 RON | 14.510 RON | 19.609 RON | 36.574 RON | 45.040 RON | 90.291 RON | 497.218 RON | 1.106.462 RON | 831.065 RON | 433.919 RON | 227.637 RON | 392.669 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.382 RON | 1.983 RON | 3.764 RON | 7.013 RON | 5.279 RON | 4.261 RON | 2.606 RON | 112.204 RON | 164.691 RON | 394.734 RON | 1.053.241 RON | 781.001 RON | 639.238 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 2 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 |
|---|