Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 nov. 2016 și 29 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 80 atribuiri.
Steaguri
Pachet steaguri diverse
Pachet steaguri diverse pentru arborat
steag Romania/UE/Constanta 135x90m
steag 100*320CM; STEAG ROMANIA 135*90; STEAG UE; STEAG UE/RO
steaguri ro si ue
Drapel Romania
Drapel Romania si UE
STEAG 150*90, STEAG 60*90, STEAG 150cmx225cm, STEAG LOCALITATE, Steag UE 90x150cm
Pachet steaguri diverse
Steag Romania, UE, sigla oras
ECHIPAMENT SPORTIV
steaguri
STEAGURI
STEAG ROMANIA, MURFATLAR-STEMA
STEAG ROMANIA
DRAPELE
Pachet steaguri
stegulete 8
Steaguri RO Ssi UE
DRAPELE
Steaguri
Printat, laminat, colantat panouri informare
Pachet steag de exterior si interior
Steaguri de exterior
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31189385
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OSMAN EROL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
153.708 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
0 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 146.016 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 90.303 RON | 164.423 RON | 218.770 RON | 175.859 RON | 159.452 RON | 149.268 RON | 155.671 RON | 120.329 RON | 134.683 RON | 196.382 RON | 108.805 RON | 153.708 RON | — |
| Profit net | 53.907 RON | 1.001 RON | 68.859 RON | 72.591 RON | -2.623 RON | 43.220 RON | -135.494 RON | 28.373 RON | 59.756 RON | 144.386 RON | 22.310 RON | 68.166 RON | 0 RON |
| Total active | 58.292 RON | 59.801 RON | 141.954 RON | 206.286 RON | 203.881 RON |
Comparație cu 149 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2024.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 245.136 RON |
| 205.315 RON |
| 329.319 RON |
| 473.519 RON |
| 653.951 RON |
| 746.667 RON |
| 809.405 RON |
| — |
| Active imobilizate | 164 RON | — | 6 RON | 6 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 58.128 RON | 59.801 RON | 141.948 RON | 206.280 RON | 203.881 RON | 245.136 RON | 205.315 RON | 329.319 RON | 473.519 RON | 653.951 RON | 746.667 RON | 809.405 RON | — |
|---|
| Capitaluri proprii | 54.107 RON | 55.108 RON | 123.967 RON | 196.558 RON | 193.935 RON | 237.155 RON | 101.661 RON | 130.034 RON | 189.790 RON | 334.176 RON | 356.486 RON | 424.652 RON | 0 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.185 RON | 4.693 RON | 17.987 RON | 9.728 RON | 9.946 RON | 7.981 RON | 103.654 RON | 199.285 RON | 283.729 RON | 319.775 RON | 390.181 RON | 384.753 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|