Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 6 apr. 2018 și 4 iun. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 54 atribuiri.
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta, SERVICII DE MENTENANTA
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
Pachet Servicii IT
PACHET CONTABIL PENTRU INSTITUTII PUBLICE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31197809
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BUNTA LORAND-FRANCISC
Prin: BUNTA LORAND-FRANCISC
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
293.682 RON
Profit net
92.005 RON
Capitaluri proprii
96.116 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 321.222 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 206.252 RON | 211.206 RON | 218.265 RON | 218.416 RON | 203.228 RON | 238.842 RON | 291.275 RON | 296.287 RON | 294.223 RON | 289.197 RON | 293.522 RON | 288.803 RON | 293.682 RON |
| Profit net | 198.820 RON | 159.465 RON | 136.366 RON | 137.084 RON | 106.176 RON | 120.051 RON | 183.660 RON | 169.861 RON | 163.131 RON | 179.217 RON | 175.145 RON | 97.578 RON | 92.005 RON |
| Total active | 201.254 RON | 165.730 RON | 144.775 RON | 145.336 RON | 120.516 RON |
Comparație cu 116 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 131.691 RON |
| 198.968 RON |
| 192.159 RON |
| 172.376 RON |
| 242.469 RON |
| 240.323 RON |
| 259.444 RON |
| 192.902 RON |
| Active imobilizate | 17.500 RON | 54.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 183.754 RON | 111.230 RON | 144.775 RON | 145.336 RON | 120.516 RON | 131.691 RON | 198.968 RON | 192.159 RON | 172.376 RON | 242.469 RON | 240.323 RON | 259.444 RON | 192.902 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 199.020 RON | 159.665 RON | 136.606 RON | 137.324 RON | 106.416 RON | 120.291 RON | 183.900 RON | 170.101 RON | 163.371 RON | 179.588 RON | 176.033 RON | 99.111 RON | 96.116 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.234 RON | 6.065 RON | 8.169 RON | 8.012 RON | 14.100 RON | 11.400 RON | 15.068 RON | 22.058 RON | 9.005 RON | 62.881 RON | 64.290 RON | 160.333 RON | 96.786 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 |
|---|