Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31240143
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: DAN RODICA
Prin: ROTARU MONICA
Prin: DAN RODICA
Prin: DAN RODICA
Prin: DAN RODICA
Prin: DAN RODICA
Prin: ROTARU MONICA
Prin: ROTARU MONICA
Prin: DAN RODICA
Prin: DAN RODICA
Prin: DAN RODICA
Prin: ROTARU MONICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
203.720 RON
Profit net
88.707 RON
Capitaluri proprii
88.947 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 210.092 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 61.035 RON | 85.589 RON | 83.876 RON | 66.390 RON | 87.384 RON | 97.736 RON | 104.870 RON | 128.139 RON | 148.205 RON | 172.260 RON | 171.910 RON | 198.600 RON | 203.720 RON |
| Profit net | -11.075 RON | -17.642 RON | -6.879 RON | 6.605 RON | 6.805 RON | 8.728 RON | 6.700 RON | 23.470 RON | 45.840 RON | 78.050 RON | 67.301 RON | 24.361 RON | 88.707 RON |
| Total active | 461 RON | 444 RON | 3.176 RON | 9.219 RON | 17.060 RON |
Comparație cu 1464 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 96 RON |
| 1.296 RON |
| 24.162 RON |
| 53.476 RON |
| 87.664 RON |
| 74.366 RON |
| 37.668 RON |
| 128.774 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.691 RON | 1.495 RON | 299 RON | 9.672 RON | 6.243 RON |
|---|
| Active circulante | 461 RON | 444 RON | 3.176 RON | 9.219 RON | 17.060 RON | 96 RON | 1.296 RON | 24.162 RON | 50.785 RON | 86.169 RON | 74.067 RON | 27.996 RON | 122.531 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.875 RON | -28.517 RON | -35.396 RON | -28.792 RON | -21.987 RON | -13.259 RON | -6.558 RON | 16.912 RON | 46.080 RON | 78.290 RON | 67.541 RON | 24.601 RON | 88.947 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.336 RON | 28.961 RON | 38.572 RON | 38.011 RON | 39.047 RON | 13.355 RON | 7.854 RON | 7.250 RON | 7.396 RON | 9.374 RON | 10.575 RON | 14.317 RON | 39.827 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 5 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 |
|---|