Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 iun. 2020 și 2 iun. 2020.
Contract de servicii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31547777
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.669.641 RON
Profit net
118.752 RON
Capitaluri proprii
273.166 RON
Număr mediu salariați
18
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 829.764 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 61.265 RON | 186.591 RON | 263.867 RON | 115.762 RON | 119.150 RON | 138.790 RON | 161.952 RON | 138.895 RON | 160.530 RON | 185.904 RON | 213.604 RON | 847.487 RON | 1.669.641 RON |
| Profit net | 2.148 RON | 6.666 RON | 2.575 RON | 3.500 RON | 275 RON | -1.239 RON | 6.613 RON | -13.483 RON | 3.995 RON | 6.198 RON | 6.676 RON | 30.290 RON | 118.752 RON |
| Total active | 8.757 RON | 24.885 RON | 21.398 RON | 25.114 RON | 25.723 RON |
Comparație cu 998 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.645 RON |
| 31.358 RON |
| 16.759 RON |
| 21.485 RON |
| 27.759 RON |
| 39.588 RON |
| 175.542 RON |
| 577.612 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 110.815 RON |
|---|
| Active circulante | 8.757 RON | 24.885 RON | 21.398 RON | 25.114 RON | 25.723 RON | 20.645 RON | 31.358 RON | 16.759 RON | 21.485 RON | 27.759 RON | 39.588 RON | 175.542 RON | 466.797 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.348 RON | 9.014 RON | 11.589 RON | 15.089 RON | 15.364 RON | 14.125 RON | 20.738 RON | 7.255 RON | 11.250 RON | 17.448 RON | 24.124 RON | 54.414 RON | 273.166 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.409 RON | 15.871 RON | 9.809 RON | 10.025 RON | 10.359 RON | 6.520 RON | 10.620 RON | 9.504 RON | 10.235 RON | 10.311 RON | 15.464 RON | 111.442 RON | 304.446 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 11 | 14 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 11 | 18 |
|---|