Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 iun. 2020 și 7 sept. 2021.
HALAT 20-23gr
MASCA
HALAT 23gr. nu se adauga TVA
HALAT
HALAT
Halat de unica folosinta
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31957300
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
22.487 RON
Capitaluri proprii
19.736 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 52.638 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 24.951 RON | 84.991 RON | 75.070 RON | 74.129 RON | 19.868 RON | 38.153 RON | 22.855 RON | 136.240 RON | 33.400 RON | 45.450 RON | 110.309 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 469 RON | 515 RON | 7.620 RON | 4.546 RON | -11.685 RON | -3.948 RON | 1.099 RON | 4.697 RON | -58.973 RON | 14.497 RON | 63.382 RON | -2.951 RON | 22.487 RON |
| Total active | 19.316 RON | 36.325 RON | 18.933 RON | 32.831 RON | 16.957 RON |
Comparație cu 49 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2024.
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 29.172 RON |
| 10.210 RON |
| 37.646 RON |
| 27.305 RON |
| 32.559 RON |
| 35.166 RON |
| 17.167 RON |
| 21.654 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 19.316 RON | 36.325 RON | 18.933 RON | 32.831 RON | 16.957 RON | 29.172 RON | 10.210 RON | 37.646 RON | 27.305 RON | 32.559 RON | 35.166 RON | 17.167 RON | 21.654 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 669 RON | 715 RON | 7.820 RON | 200 RON | -11.485 RON | -15.433 RON | -14.334 RON | -9.638 RON | -68.611 RON | -54.114 RON | 9.268 RON | -2.751 RON | 19.736 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.647 RON | 35.610 RON | 11.113 RON | 32.631 RON | 28.442 RON | 44.605 RON | 24.544 RON | 47.284 RON | 95.916 RON | 86.673 RON | 25.898 RON | 19.918 RON | 1.918 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 8 | 8 | 4 | 3 | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | — |
|---|