Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32101259
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NICOLESCU ANDREI
Prin: NICOLESCU ANDREI
Prin: NICOLESCU ANDREI
Prin: NICOLESCU ANDREI
Prin: NICOLESCU ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.970.972 RON
Profit net
904.514 RON
Capitaluri proprii
925.099 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 852.346 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.342 RON | 17.402 RON | 2.850 RON | 40.746 RON | 19.810 RON | 64.875 RON | 48.655 RON | 104.168 RON | 75.988 RON | 96.243 RON | 117.538 RON | 650.880 RON | 1.970.972 RON |
| Profit net | -200 RON | 2.133 RON | -4.729 RON | 30.332 RON | 2.039 RON | 56.802 RON | 39.482 RON | 87.491 RON | 54.026 RON | 32.698 RON | 43.380 RON | 18.897 RON | 904.514 RON |
| Total active | 220 RON | 2.596 RON | 204 RON | 28.178 RON | 9.775 RON |
Comparație cu 49 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 67.087 RON |
| 106.989 RON |
| 197.096 RON |
| 249.208 RON |
| 286.983 RON |
| 260.811 RON |
| 100.547 RON |
| 1.048.531 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.496 RON | 15.958 RON | 58.075 RON |
|---|
| Active circulante | 220 RON | 2.596 RON | 204 RON | 28.178 RON | 9.775 RON | 67.087 RON | 106.989 RON | 197.096 RON | 249.208 RON | 286.983 RON | 256.315 RON | 84.589 RON | 990.456 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 0 RON | 2.133 RON | -2.596 RON | 27.736 RON | 9.775 RON | 66.577 RON | 106.059 RON | 193.550 RON | 247.376 RON | 280.274 RON | 236.163 RON | 19.137 RON | 925.099 RON |
|---|
| Datorii totale | 220 RON | 463 RON | 2.800 RON | 442 RON | 0 RON | 510 RON | 930 RON | 3.546 RON | 1.832 RON | 6.709 RON | 24.648 RON | 81.410 RON | 123.432 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|