Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 26 ian. 2016 și 10 feb. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.086 atribuiri.
Ţările de Jos – Servicii de formare – Rijopleidingen voor chauffeurs
Pachet maturi pvc
Pachet recipienti
Pachet lavete bbc
Pachet detergenti produse curatenie
Detergent manual
Pachet materiale lunare
Saci polietilena
Saci polietilena
Pachet detergenti produse curatenie
Pachet detergenti produse curatenie
Periute unghii.
Prosop bumbac 100%.
produse curatenie
Pachet unelte de mana
Pachet detergenti produse curatenie
produse curatenie
Manusi menaj
Pachet role prosop
Pachet maturi pvc
Pachet detergenti produse curatenie
Pachet recipienti
Pachet lavete bbc
Pachet cozi mop-mop
Pachet cozi mop-mop
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32141105
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-28.
Cifră de afaceri
1.149.233 RON
Profit net
-428.362 RON
Capitaluri proprii
185.986 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 1.899.893 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 302.230 RON | 603.404 RON | 602.501 RON | 888.236 RON | 1.340.715 RON | 2.309.338 RON | 1.901.019 RON | 1.548.605 RON | 1.226.966 RON | 1.670.905 RON | 1.149.233 RON |
| Profit net | 491 RON | -23.033 RON | 4.668 RON | 5.229 RON | 9.987 RON | 172.401 RON | 309.975 RON | 117.481 RON | 22.883 RON | -5.945 RON | -428.362 RON |
| Total active | 963.344 RON | 675.831 RON | 347.690 RON | 402.370 RON | 469.218 RON | 1.043.020 RON | 530.826 RON | 754.087 RON | 775.700 RON | 692.858 RON |
Comparație cu 525 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2023.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 265.541 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 963.344 RON | 675.831 RON | 347.690 RON | 402.370 RON | 469.218 RON | 1.043.020 RON | 530.826 RON | 754.087 RON | 775.700 RON | 692.858 RON | 265.541 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 691 RON | -22.342 RON | -17.674 RON | -12.445 RON | -2.458 RON | 169.943 RON | 479.928 RON | 597.410 RON | 620.293 RON | 614.348 RON | 185.986 RON |
|---|
| Datorii totale | 962.653 RON | 698.173 RON | 365.364 RON | 414.815 RON | 471.676 RON | 873.077 RON | 50.898 RON | 156.677 RON | 155.407 RON | 78.510 RON | 79.555 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | 0 | 0 | 0 |
|---|