Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32343554
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SANDU GIANINA
Prin: SANDU GIANINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
194.972 RON
Profit net
45.555 RON
Capitaluri proprii
4.536 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 260.654 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 92.728 RON | 162.154 RON | 153.462 RON | 133.727 RON | 249.191 RON | 116.166 RON | 46.390 RON | 286.435 RON | 180.927 RON | 219.007 RON | 342.458 RON | 194.972 RON |
| Profit net | 42.827 RON | 20.147 RON | 77.118 RON | -45.503 RON | 131.307 RON | -126.107 RON | -56.541 RON | -20.080 RON | 17.133 RON | -83.849 RON | 56.781 RON | 45.555 RON |
| Total active | 104.110 RON | 129.130 RON | 214.708 RON | 215.285 RON | 309.485 RON | 152.660 RON | 263.977 RON |
Comparație cu 426 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 58.247 RON |
| 168.490 RON |
| 194.709 RON |
| 292.315 RON |
| 485.500 RON |
| Active circulante | 104.110 RON | 129.130 RON | 214.708 RON | 215.285 RON | 309.485 RON | 152.660 RON | 263.977 RON | 58.247 RON | 168.490 RON | 194.709 RON | 292.315 RON | 485.500 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 41.720 RON | 61.867 RON | 129.511 RON | 73.482 RON | 193.843 RON | 45.437 RON | -11.005 RON | -31.084 RON | -13.951 RON | -97.800 RON | -41.019 RON | 4.536 RON |
|---|
| Datorii totale | 62.390 RON | 67.263 RON | 85.197 RON | 141.803 RON | 115.642 RON | 107.223 RON | 274.982 RON | 89.331 RON | 182.441 RON | 292.509 RON | 333.334 RON | 480.964 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 1 |
|---|