Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32735981
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZOLLOSI ARPAD
Prin: SZOLLOSI ARPAD
Prin: SZOLLOSI ARPAD
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
81.380 RON
Profit net
773 RON
Capitaluri proprii
21.750 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 258.757 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.925 RON | 42.660 RON | 140.065 RON | 187.646 RON | 199.446 RON | 268.233 RON | 259.528 RON | 160.470 RON | 194.295 RON | 264.242 RON | 287.641 RON | 81.380 RON |
| Profit net | 328 RON | 4.790 RON | 8.558 RON | 5.645 RON | 47.453 RON | 455 RON | 13.332 RON | 1.549 RON | 7.631 RON | 15.532 RON | 20.777 RON | 773 RON |
| Total active | 3.490 RON | 8.123 RON | 21.649 RON | 30.023 RON | 74.324 RON | 88.373 RON | 97.123 RON | 94.518 RON | 23.298 RON |
Comparație cu 860 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 46.659 RON |
| 99.225 RON |
| 95.230 RON |
| Active imobilizate | 534 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.956 RON | 8.123 RON | 21.649 RON | 30.023 RON | 74.324 RON | 88.373 RON | 97.123 RON | 94.518 RON | 23.298 RON | 46.659 RON | 99.225 RON | 95.230 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 528 RON | 5.318 RON | 13.876 RON | 19.521 RON | 66.974 RON | 67.429 RON | 80.761 RON | 82.310 RON | 7.831 RON | 23.363 RON | 20.977 RON | 21.750 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.962 RON | 2.805 RON | 7.773 RON | 10.502 RON | 7.350 RON | 20.944 RON | 16.362 RON | 12.208 RON | 15.467 RON | 23.296 RON | 78.248 RON | 73.480 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 |
|---|