Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32755067
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: NEBANCIA CONSTANTIN, NEBANCIA LOREDANA-ADRIANA, NEBANCIA ȘTEFAN-BOGDAN
Prin: NEBANCIA CONSTANTIN
Prin: NEBANCIA CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
181.307 RON
Profit net
24.370 RON
Capitaluri proprii
33.038 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 204.829 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.404 RON | 52.164 RON | 89.814 RON | 128.202 RON | 181.674 RON | 180.767 RON | 116.224 RON | 151.751 RON | 137.836 RON | 161.775 RON | 181.307 RON |
| Profit net | -8.818 RON | 2.445 RON | 4.611 RON | 43.493 RON | 73.288 RON | 81.446 RON | 48.942 RON | 111.876 RON | 79.989 RON | 92.770 RON | 24.370 RON |
| Total active | 3.792 RON | 11.165 RON | 18.340 RON | 45.498 RON | 81.116 RON | 110.730 RON | 118.646 RON | 204.431 RON | 130.833 RON | 110.265 RON | 115.743 RON |
Comparație cu 94 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 93), pentru anul 2024.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.350 RON | 24.620 RON |
|---|
| Active circulante | 3.792 RON | 11.165 RON | 18.340 RON | 45.498 RON | 81.116 RON | 110.730 RON | 118.646 RON | 204.431 RON | 130.833 RON | 99.915 RON | 91.123 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.618 RON | -6.173 RON | -1.562 RON | 41.931 RON | 73.528 RON | 103.934 RON | 110.770 RON | 201.593 RON | 80.229 RON | 106.556 RON | 33.038 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.410 RON | 17.338 RON | 19.902 RON | 3.567 RON | 7.588 RON | 6.796 RON | 7.876 RON | 2.838 RON | 50.604 RON | 3.709 RON | 82.705 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|