Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32798270
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COJOCARU TIBERIU
Prin: COJOCARU TIBERIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
506.225 RON
Profit net
244.877 RON
Capitaluri proprii
369.187 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 300.521 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 182.168 RON | 124.800 RON | 101.028 RON | 69.088 RON | — | — | — | — | — | 47.085 RON | 224.004 RON | 506.225 RON |
| Profit net | 1.140 RON | 23.317 RON | 5.206 RON | 1.924 RON | -110 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.157 RON | 79.477 RON | 244.877 RON |
| Total active | 8.193 RON | 38.085 RON | 36.706 RON | 32.084 RON | 31.973 RON | 31.576 RON | 31.416 RON | 31.278 RON | 31.090 RON | 72.311 RON |
Comparație cu 586 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 202.747 RON |
| 420.918 RON |
| Active imobilizate | 187 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 20.817 RON | 18.470 RON | 19.713 RON |
|---|
| Active circulante | 8.006 RON | 38.085 RON | 36.706 RON | 32.084 RON | 31.973 RON | 31.576 RON | 31.416 RON | 31.278 RON | 31.090 RON | 51.494 RON | 184.277 RON | 401.205 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.340 RON | 24.657 RON | 29.863 RON | 31.787 RON | 31.676 RON | 31.676 RON | 31.676 RON | 31.676 RON | 31.676 RON | 44.833 RON | 124.310 RON | 369.187 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.853 RON | 13.428 RON | 6.843 RON | 297 RON | 297 RON | 12 RON | 6 RON | 0 RON | 0 RON | 27.478 RON | 78.900 RON | 52.534 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 5 | 5 | 3 | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|