Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32877676
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
417.848 RON
Profit net
62.737 RON
Capitaluri proprii
93.092 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 405.790 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 109.338 RON | 191.839 RON | 20.963 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 417.848 RON |
| Profit net | 34.890 RON | 60.814 RON | -5.067 RON | -4.762 RON | -4.193 RON | -3.213 RON | -3.107 RON | -2.452 RON | -3.656 RON | -4.025 RON | -3.092 RON | 62.737 RON |
| Total active | 43.554 RON | 105.699 RON | 96.206 RON | 97.036 RON | 86.343 RON | 80.630 RON | 77.312 RON |
Comparație cu 1682 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 74.110 RON |
| 52.254 RON |
| 35.808 RON |
| 34.468 RON |
| 103.778 RON |
| Active imobilizate | 1.585 RON | 388 RON | 78 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 68 RON |
|---|
| Active circulante | 41.969 RON | 105.311 RON | 96.128 RON | 97.036 RON | 86.343 RON | 80.630 RON | 77.312 RON | 74.110 RON | 52.254 RON | 35.808 RON | 34.468 RON | 103.710 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 35.090 RON | 95.905 RON | 90.838 RON | 86.076 RON | 81.882 RON | 78.669 RON | 75.562 RON | 73.110 RON | 49.454 RON | 34.559 RON | 31.467 RON | 93.092 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.464 RON | 9.794 RON | 5.368 RON | 10.960 RON | 4.461 RON | 1.961 RON | 1.750 RON | 1.000 RON | 2.800 RON | 1.249 RON | 3.001 RON | 10.686 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 9 | 4 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|---|