Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 nov. 2017 și 23 sept. 2025.
Abonament we transfer ultimate / zoom și suport tehnic pe o perioada de 1 an de zile
Servicii de hosting și e-mail (pachet 200 Gb) pe o perioadă de 12 luni
Servicii de mentenanță, publicare și actualizare date pentru site-ul Primăriei
SERVICII DE REPARATII SI INTRETINERE ECHIPAMENTE SI PERIFERICE IT
Furnizare si instalare retea de date
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32985422
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
231.829 RON
Profit net
158.842 RON
Capitaluri proprii
159.082 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 121.520 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.909 RON | 37.454 RON | 42.350 RON | 41.443 RON | 59.681 RON | 39.260 RON | 50.966 RON | 53.003 RON | 58.666 RON | 60.091 RON | 47.092 RON | 231.829 RON |
| Profit net | 13.676 RON | 28.278 RON | 35.781 RON | 21.798 RON | 51.220 RON | 27.778 RON | 41.561 RON | 41.789 RON | 46.373 RON | 37.231 RON | 26.384 RON | 158.842 RON |
| Total active | 14.020 RON | 42.586 RON | 37.473 RON | 52.749 RON | 70.672 RON | 73.263 RON | 114.752 RON | 156.828 RON | 173.450 RON |
Comparație cu 3943 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 48.250 RON |
| 50.716 RON |
| 194.123 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.687 RON |
|---|
| Active circulante | 14.020 RON | 42.586 RON | 37.473 RON | 52.749 RON | 70.672 RON | 73.263 RON | 114.752 RON | 156.828 RON | 173.450 RON | 48.250 RON | 50.716 RON | 190.436 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 13.876 RON | 42.154 RON | 36.021 RON | 37.819 RON | 69.039 RON | 72.018 RON | 113.579 RON | 155.368 RON | 171.741 RON | 42.906 RON | 45.376 RON | 159.082 RON |
|---|
| Datorii totale | 144 RON | 432 RON | 1.452 RON | 14.930 RON | 1.633 RON | 1.245 RON | 1.173 RON | 1.460 RON | 1.709 RON | 5.344 RON | 5.742 RON | 31.225 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 |
|---|