Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33286783
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZOCS JOZSEF
Prin: SZOCS JOZSEF
Prin: SZOCS JOZSEF
Prin: SZOCS JOZSEF
Prin: SZOCS JOZSEF
Prin: SZOCS JOZSEF
Prin: SZOCS JOZSEF
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
77.740 RON
Profit net
-40.650 RON
Capitaluri proprii
-172.745 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 90.064 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.020 RON | — | — | 7.400 RON | 12.000 RON | 42.500 RON | 54.210 RON | 96.500 RON | 36.180 RON | 36.200 RON | 93.790 RON | 77.740 RON |
| Profit net | -758 RON | 0 RON | -1.354 RON | 5.611 RON | 7.460 RON | -4.908 RON | -48.003 RON | 24.778 RON | -5.895 RON | -84.767 RON | -24.479 RON | -40.650 RON |
| Total active | 225 RON | 200 RON | 271 RON | 5.689 RON | 13.341 RON | 27.536 RON | 231 RON |
Comparație cu 776 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.506 RON |
| 96 RON |
| 25.771 RON |
| 16.949 RON |
| 393 RON |
| Active circulante | 225 RON | 200 RON | 271 RON | 5.689 RON | 13.341 RON | 27.536 RON | 231 RON | 7.506 RON | 96 RON | 25.771 RON | 16.949 RON | 393 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -558 RON | -558 RON | -1.912 RON | 5.611 RON | 11.158 RON | 6.270 RON | -41.732 RON | -16.954 RON | -22.849 RON | -107.617 RON | -132.095 RON | -172.745 RON |
|---|
| Datorii totale | 783 RON | 758 RON | 2.183 RON | 78 RON | 2.183 RON | 21.266 RON | 41.963 RON | 24.460 RON | 22.945 RON | 133.388 RON | 149.044 RON | 173.138 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|