Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33315048
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.534.162 RON
Profit net
65.208 RON
Capitaluri proprii
171.909 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.382.805 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.600 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 189.230 RON | 181.886 RON | 99.540 RON | 1.565.797 RON | 1.139.255 RON | 1.534.162 RON |
| Profit net | -15.975 RON | -27.125 RON | -27.296 RON | -32.957 RON | -16.364 RON | -15.428 RON | -21.238 RON | 177.058 RON | 112.790 RON | 65.208 RON |
| Total active | 2.081 RON | 2.442 RON | 2.676 RON | 3.084 RON | 25.338 RON | 28.656 RON | 29.197 RON | 305.311 RON | 227.139 RON | 264.907 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 27 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2024.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 2.081 RON | 2.442 RON | 2.676 RON | 3.084 RON | 25.338 RON | 28.656 RON | 29.197 RON | 305.311 RON | 227.139 RON | 264.907 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.775 RON | -42.900 RON | -70.196 RON | -103.153 RON | -146.480 RON | -161.909 RON | -183.146 RON | -6.088 RON | 106.702 RON | 171.909 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.856 RON | 45.342 RON | 72.872 RON | 106.237 RON | 171.818 RON | 190.565 RON | 212.343 RON | 311.399 RON | 120.437 RON | 92.998 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|