Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33489354
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: JANK ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
63.070 RON
Profit net
9.426 RON
Capitaluri proprii
20.907 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 61.727 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.700 RON | 80.460 RON | 69.460 RON | 54.610 RON | 42.185 RON | 37.540 RON | 30.831 RON | 60.280 RON | 54.590 RON | 59.957 RON | 76.020 RON | 63.070 RON |
| Profit net | 2.576 RON | 27.142 RON | 19.939 RON | 4.699 RON | 14.735 RON | 22.805 RON | 4.917 RON | 13.655 RON | 12.622 RON | 10.580 RON | 15.856 RON | 9.426 RON |
| Total active | 39.098 RON | 63.963 RON | 114.329 RON | 48.855 RON | 67.545 RON | 51.446 RON | 49.020 RON | 36.282 RON | 37.474 RON |
Comparație cu 100 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 31.925 RON |
| 34.038 RON |
| 25.994 RON |
| Active circulante | 39.098 RON | 63.963 RON | 114.329 RON | 48.855 RON | 67.545 RON | 51.446 RON | 49.020 RON | 36.282 RON | 37.474 RON | 31.925 RON | 34.038 RON | 25.994 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.776 RON | 27.556 RON | 47.495 RON | 30.195 RON | 44.930 RON | 43.735 RON | 48.652 RON | 13.850 RON | 26.472 RON | 30.531 RON | 31.550 RON | 20.907 RON |
|---|
| Datorii totale | 36.322 RON | 36.407 RON | 66.834 RON | 18.660 RON | 22.615 RON | 7.711 RON | 368 RON | 22.432 RON | 11.002 RON | 1.394 RON | 2.488 RON | 5.087 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|