Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34051378
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NIŢU NELA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
80.393 RON
Profit net
7.637 RON
Capitaluri proprii
8.038 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 65.520 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 57.801 RON | 38.833 RON | 58.493 RON | 73.278 RON | 82.974 RON | 44.518 RON | 47.449 RON | 57.201 RON | 53.319 RON | 80.393 RON |
| Profit net | -3.049 RON | -22.657 RON | -10.461 RON | 13.491 RON | 45.946 RON | 7.337 RON | 11.328 RON | 8.479 RON | 3.651 RON | 7.637 RON |
| Total active | 1.517 RON | 2.834 RON | 2.200 RON | 2.122 RON | 23.967 RON | 30.807 RON | 42.316 RON | 8.882 RON | 4.796 RON | 8.634 RON |
| Active imobilizate | 98 RON |
Comparație cu 177 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 1.419 RON | 2.834 RON | 2.200 RON | 2.122 RON | 23.967 RON | 30.807 RON | 42.316 RON | 8.882 RON | 4.796 RON | 8.634 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.849 RON | -25.506 RON | -35.966 RON | -22.476 RON | 23.470 RON | 30.807 RON | 42.135 RON | 8.882 RON | 4.232 RON | 8.038 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.366 RON | 28.340 RON | 38.166 RON | 24.598 RON | 497 RON | 0 RON | 181 RON | 0 RON | 564 RON | 596 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|