Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 iun. 2017 și 4 ian. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 47 atribuiri.
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
SERVICII DE ARHIVARE SI LEGATORIE
RECONDITIONARE DOSAR
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE, RECONDITIONARE DOSAR
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
servicii legatorie
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE,RECONDITIONARE DOSAR
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
Servicii legatorie
egatorie format A4: Formatare, coasere, numerotare, scriere cotor si eticheta, lipire, certificare.
LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
ARHIVARE
servicii legatorie
Achizitie servicii arhivare
servicii legatorie
LEGĂTORIE DOSARE
servicii legatorie
Achizitie servicii arhivare 150 dosare
ACHIZITIE SERVICII LEGATORIE SI SERVICII CONEXE
ACHIZITIE SERVICII LEGATORIE SI CONEXE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34081212
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
17.809 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
41.152 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 22.020 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 54.072 RON | 59.568 RON | 49.307 RON | 42.484 RON | 26.686 RON | 47.652 RON | 39.096 RON | 35.620 RON | 17.809 RON | — | — |
| Profit net | 37.216 RON | 27.515 RON | 3.052 RON | 131 RON | 3.765 RON | 28.481 RON | -6.491 RON | -6.373 RON | -4.174 RON | -2.170 RON | 0 RON |
| Total active | 40.652 RON | 28.865 RON | 31.687 RON | 30.906 RON | 34.620 RON | 61.700 RON | 58.205 RON | 48.783 RON | 47.406 RON | 45.387 RON | 45.387 RON |
Comparație cu 52 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 18), pentru anul 2023.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 634 RON | 634 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 40.018 RON | 28.231 RON | 31.687 RON | 30.906 RON | 34.620 RON | 61.700 RON | 58.205 RON | 48.783 RON | 47.406 RON | 45.387 RON | 45.387 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 37.416 RON | 24.931 RON | 27.983 RON | 28.114 RON | 31.879 RON | 60.360 RON | 53.869 RON | 47.496 RON | 43.322 RON | 41.152 RON | 41.152 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.236 RON | 3.934 RON | 3.704 RON | 2.792 RON | 2.741 RON | 1.340 RON | 4.336 RON | 1.287 RON | 4.084 RON | 4.235 RON | 4.235 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | — | — | — |
|---|