Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 23 aug. 2017 și 5 mar. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 45 atribuiri.
FETE DE MASA PENTRU RESTAURANT
Pachet ”Lenjerie single: Damasc satinat dungat PREMIUM” + Prosoape albe 650g/mp
Fata de masa saten AM 150x240cm
Fata de masa saten AM 150x150cm
Prosoape de baie
Pachet perne si prosoape
Prosop fata 50 x 90, 100% bumbac, culoare alb 650 gr/m2 - ref nr 3104
Prosop plusat fata 50 x 90 si 70 x 140; 100% bumbac, culoare alb 650 gr/m2
Prosop baie 50 x 90, colorat 500 gr/m2,Prosop baie 70 x 140, culoare alb 500 gr/m2
Pachet lenjerii, pilote, perne si prosoape
ARTICOLE TEXTILE
Pachet prosoape
Prosop baie 50 x 90, 100% bumbac, alb, 500 gr/m2; Prosop baie 70 x 140, 100% bumbac, alb, 500 gr/m2
Furnizare set prosoape
Pachet lenjerii de pat
Pachet fete de masa
Prosoape baie
Prosop de fata 100% bumbac,alb, model Grecesc, 50x90 cm
Fata de masa saten AM
Cearceaf 150x200 cm Bravo
Cearceaf 150x200 cm Bravo
Lenjerie COB
Achizitie Set lenjerie pat
LENJERIE DE MASA
Prosop de fata 100% bumbac,alb, model Grecesc, 50x90 cm
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34122215
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
246.159 RON
Profit net
5.784 RON
Capitaluri proprii
479.947 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 610.901 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 241.640 RON | 343.004 RON | 494.204 RON | 647.125 RON | 453.486 RON | 794.084 RON | 878.412 RON | 788.321 RON | 459.384 RON | 535.891 RON | 246.159 RON |
| Profit net | 40.925 RON | 49.778 RON | 89.119 RON | 70.797 RON | 54.223 RON | 118.742 RON | 181.440 RON | 40.713 RON | -20.403 RON | 81.538 RON | 5.784 RON |
| Total active | 57.500 RON | 155.629 RON | 328.289 RON | 347.193 RON | 404.433 RON | 613.761 RON | 698.668 RON | 668.689 RON | 565.877 RON | 641.137 RON | 641.334 RON |
Comparație cu 34 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 40.542 RON | 35.472 RON | 30.401 RON | 25.331 RON | 20.261 RON | 15.191 RON |
|---|
| Active circulante | 57.500 RON | 155.629 RON | 328.289 RON | 347.193 RON | 404.433 RON | 573.219 RON | 663.196 RON | 638.288 RON | 540.546 RON | 620.876 RON | 626.143 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 41.125 RON | 90.903 RON | 180.022 RON | 250.419 RON | 304.642 RON | 422.933 RON | 485.631 RON | 525.846 RON | 444.600 RON | 526.046 RON | 479.947 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.375 RON | 57.810 RON | 125.048 RON | 73.555 RON | 77.698 RON | 168.735 RON | 190.944 RON | 120.750 RON | 99.184 RON | 92.998 RON | 161.659 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|