Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 mar. 2016 și 23 ian. 2017.
Spalat, curatat si calcat fete de masa
Spalare, curatare covoare
Spalare lenjerie
Spalare lenjerie
Spalare lenjerie
Spalare, curatare covoare
Spalare lenjerie
Spalare, curatare covoare
Spalare lenjerie
Spalare lenjerie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34212512
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCA MARIUS-IOAN
Prin: STANCA MARIUS-IOAN
Prin: STANCA MARIUS-IOAN
Prin: STANCA MARIUS-IOAN
Prin: STANCA MARIUS-IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
185.282 RON
Profit net
-19 RON
Capitaluri proprii
221 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 172.053 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 127.450 RON | 222.179 RON | 102.950 RON | 152.871 RON | 185.282 RON | — | — | — |
| Profit net | 75.930 RON | 102.713 RON | -3.562 RON | 5.412 RON | 26.876 RON | -1.000 RON | -159 RON | -19 RON |
| Total active | 110.981 RON | 103.712 RON | 130.383 RON | 145.566 RON | 176.975 RON | 119.758 RON | 119.777 RON | 15.801 RON |
| Active circulante | 110.981 RON | 103.712 RON | 130.383 RON | 145.566 RON | 176.975 RON | 119.758 RON | 119.777 RON | 15.801 RON |
Comparație cu 423 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2019.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 76.130 RON |
| 102.953 RON |
| 99.391 RON |
| 104.802 RON |
| 98.619 RON |
| 97.619 RON |
| 97.332 RON |
| 221 RON |
| Datorii totale | 34.851 RON | 759 RON | 30.992 RON | 40.764 RON | 78.356 RON | 22.139 RON | 22.445 RON | 15.580 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 3 | 4 | 1 | — | — | — |
|---|