Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 apr. 2025 și 4 iul. 2026.
Servicii Curatenie
Servicii Curatenie CENTRUL JUDETEAN 01.06.2026 - 31.12.2026
Servicii Curatenie CENTRE LOCALE 01.06.2026 - 31.12.2026
Servicii Curatenie Centrul Judetean - Luna Mai 2026
Servicii Curatenie Centre Locale - Luna MAI 2026
Servicii Curatenie
Servicii Curatenie Luna APRILIE 2026
Servicii Curatenie Luna APRILIE 2026
Servicii Curatenie
Servicii Curatenie Centre Locale - Luna MARTIE 2026
Servicii Curatenie Centrul Judetean - Luna MARTIE 2026
Servicii Curatenie
Servicii Curatenie LUNA FEBRUARIE 2026
Servicii Curatenie Luna Februarie 2026
Servicii Curatenie Luna IANUARIE 2026
Servicii Curatenie - Luna IANUARIE 2026
Servicii Curatenie
Servicii Curatenie - 8 luni
Servicii Curatenie - 8 luni
Servicii Curatenie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34254291
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
239.712 RON
Profit net
43.825 RON
Capitaluri proprii
45.356 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 145.728 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.234 RON | — | 350 RON | 24.600 RON | 22.970 RON | — | — | 15.600 RON | 32.814 RON | 100.460 RON | 239.712 RON |
| Profit net | 489 RON | 0 RON | 206 RON | 3.263 RON | 32.321 RON | -307 RON | -2.130 RON | 1.758 RON | -6.856 RON | 13.749 RON | 43.825 RON |
| Total active | 726 RON | 726 RON | 895 RON | 11.354 RON | 38.001 RON | 37.094 RON | 34.143 RON | 40.389 RON | 29.659 RON | 54.143 RON | 70.846 RON |
Comparație cu 62 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 20 RON |
| 20 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 706 RON | 706 RON | 895 RON | 11.354 RON | 38.001 RON | 37.094 RON | 34.143 RON | 40.389 RON | 29.659 RON | 54.143 RON | 70.846 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 689 RON | 689 RON | 895 RON | 4.158 RON | 36.479 RON | 36.173 RON | 34.043 RON | 35.801 RON | 28.945 RON | 42.694 RON | 45.356 RON |
|---|
| Datorii totale | 37 RON | 37 RON | 0 RON | 7.196 RON | 1.522 RON | 921 RON | 100 RON | 4.588 RON | 714 RON | 11.449 RON | 25.490 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
|---|