Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34425391
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TUDORACHE IULIAN
Prin: TUDORACHE IULIAN
Prin: TUDORACHE IULIAN
Prin: TUDORACHE IULIAN
Prin: TUDORACHE IULIAN
Prin: TUDORACHE IULIAN
Prin: TUDORACHE IULIAN
Prin: TUDORACHE IULIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
145.913 RON
Profit net
103.935 RON
Capitaluri proprii
-2.604 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 194.185 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.673 RON | 51.109 RON | 62.648 RON | 90.154 RON | 103.994 RON | 92.137 RON | 125.260 RON | 157.484 RON | 169.683 RON | 164.618 RON | 145.913 RON |
| Profit net | -10.517 RON | 11.037 RON | -25.052 RON | -22.049 RON | -35.900 RON | -27.011 RON | 45.399 RON | 87 RON | -19.481 RON | -20.073 RON | 103.935 RON |
| Total active | 8.681 RON | 4.568 RON | 13.571 RON | 21.603 RON | 19.252 RON | 37.154 RON | 27.786 RON | 33.247 RON | 56.749 RON | 43.244 RON |
Comparație cu 194 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 48.480 RON |
| Active imobilizate | 507 RON | — | — | — | — | 18.542 RON | 4.792 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 8.174 RON | 4.568 RON | 13.571 RON | 21.603 RON | 19.252 RON | 18.612 RON | 22.994 RON | 33.247 RON | 56.749 RON | 43.244 RON | 48.480 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.317 RON | 720 RON | -24.332 RON | -46.381 RON | -82.280 RON | -109.291 RON | -63.892 RON | -63.805 RON | -85.386 RON | -105.459 RON | -2.604 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.133 RON | 3.848 RON | 37.903 RON | 67.984 RON | 101.532 RON | 146.445 RON | 91.678 RON | 97.052 RON | 142.135 RON | 148.703 RON | 51.084 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|