Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34693882
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PRONO FRANCESCO
Prin: PRONO FRANCESCO
Prin: PRONO FRANCESCO
Prin: PRONO FRANCESCO
Prin: PRONO FRANCESCO
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
288.139 RON
Profit net
218.884 RON
Capitaluri proprii
542.467 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 343.811 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 144.530 RON | 143.226 RON | 219.266 RON | 292.850 RON | 294.835 RON | 295.986 RON | 292.549 RON | 290.222 RON | 298.254 RON | 293.330 RON | 288.139 RON |
| Profit net | 67.804 RON | 119.167 RON | 187.732 RON | 286.474 RON | 272.436 RON | 286.023 RON | 280.987 RON | 274.842 RON | 254.916 RON | 231.229 RON | 218.884 RON |
| Total active | 96.552 RON | 120.746 RON | 196.830 RON | 531.656 RON | 491.012 RON | 290.069 RON | 286.608 RON | 292.205 RON | 301.549 RON | 340.193 RON | 562.645 RON |
Comparație cu 772 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 290 RON | — | — | 245.008 RON | 245.008 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 96.262 RON | 120.746 RON | 196.830 RON | 286.648 RON | 246.004 RON | 290.069 RON | 286.608 RON | 292.205 RON | 301.549 RON | 340.193 RON | 562.645 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 68.004 RON | 119.567 RON | 188.212 RON | 286.954 RON | 272.916 RON | 286.503 RON | 281.467 RON | 275.322 RON | 255.396 RON | 323.582 RON | 542.467 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.548 RON | 1.179 RON | 8.618 RON | 244.702 RON | 218.096 RON | 3.566 RON | 5.141 RON | 16.883 RON | 46.153 RON | 16.611 RON | 20.178 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|