Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34945190
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BOLA LENUȚA
Prin: BOLA LENUȚA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
253.218 RON
Profit net
46.417 RON
Capitaluri proprii
94.816 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 228.215 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.087 RON | 213.617 RON | 85.612 RON | 97.521 RON | 194.583 RON | 225.683 RON | 201.903 RON | 184.352 RON | 162.483 RON | 133.423 RON | 253.218 RON |
| Profit net | -4.762 RON | 146.527 RON | -47.671 RON | -76.901 RON | -24.112 RON | 72.854 RON | 58.716 RON | 25.409 RON | 17.390 RON | -2.940 RON | 46.417 RON |
| Total active | 29.332 RON | 149.709 RON | 1.011 RON | 34.343 RON | 43.903 RON | 2.635 RON | 67.169 RON | 105.636 RON | 62.309 RON | 111.782 RON |
Comparație cu 3594 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 388.253 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 299.621 RON |
|---|
| Active circulante | 29.332 RON | 149.709 RON | 1.011 RON | 34.343 RON | 43.903 RON | 2.635 RON | 67.169 RON | 105.636 RON | 62.309 RON | 111.782 RON | 88.632 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.562 RON | 141.965 RON | -5.706 RON | -82.607 RON | -106.719 RON | -33.865 RON | 24.851 RON | 50.260 RON | 51.340 RON | 48.400 RON | 94.816 RON |
|---|
| Datorii totale | 33.894 RON | 7.744 RON | 6.717 RON | 116.950 RON | 150.622 RON | 36.500 RON | 42.318 RON | 55.376 RON | 10.969 RON | 63.382 RON | 314.382 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|