Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34947824
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
276.000 RON
Profit net
-5.131 RON
Capitaluri proprii
4.243 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 137.070 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 219.600 RON | 3.100 RON | — | — | 41.000 RON | — | — | 15.000 RON | 276.000 RON | — |
| Profit net | -1.655 RON | 98.245 RON | -2.977 RON | -4.790 RON | -3.231 RON | 34.145 RON | -3.504 RON | -4.419 RON | 9.094 RON | 198.134 RON | -5.131 RON |
| Total active | 746 RON | 96.588 RON | 6.213 RON | 1.335 RON | 699 RON | 32.049 RON | 2.432 RON | 599 RON | 5.846 RON | 213.994 RON | 3.991 RON |
Comparație cu 5043 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2024.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 337 RON | 2.249 RON | 450 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 409 RON | 94.339 RON | 5.763 RON | 1.335 RON | 699 RON | 32.049 RON | 2.432 RON | 599 RON | 5.846 RON | 213.994 RON | 3.991 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.455 RON | 96.790 RON | 6.213 RON | 1.423 RON | -1.808 RON | 32.337 RON | -168 RON | -4.587 RON | 4.507 RON | 198.374 RON | 4.243 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.620 RON | 750 RON | 595 RON | 150 RON | 3.140 RON | 0 RON | 2.600 RON | 5.980 RON | 1.700 RON | 15.620 RON | 0 RON |
|---|