Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35312420
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BĂLAŞA FLORIN
Prin: BĂLAŞA FLORIN
Prin: BĂLAŞA FLORIN
Prin: BĂLAŞA FLORIN
Prin: BĂLAŞA FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
252.706 RON
Profit net
137.143 RON
Capitaluri proprii
140.671 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 380.065 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 189.050 RON | 200.580 RON | 246.075 RON | 227.350 RON | 61.000 RON | 284.000 RON | 288.300 RON | 293.150 RON | 546.526 RON | 252.706 RON |
| Profit net | 148.794 RON | 157.016 RON | 196.543 RON | 143.374 RON | 14.424 RON | 248.876 RON | 250.380 RON | 245.786 RON | 481.941 RON | 137.143 RON |
| Total active | 152.631 RON | 163.859 RON | 254.415 RON | 277.989 RON | 255.753 RON | 252.537 RON | 261.682 RON | 251.459 RON | 495.862 RON | 156.452 RON |
| Active circulante | 152.631 RON | 163.859 RON |
Comparație cu 142 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 254.415 RON |
| 277.989 RON |
| 255.753 RON |
| 252.537 RON |
| 261.682 RON |
| 251.459 RON |
| 495.862 RON |
| 156.452 RON |
| Capitaluri proprii | 148.994 RON | 157.256 RON | 196.783 RON | 143.914 RON | 14.964 RON | 249.476 RON | 251.080 RON | 247.586 RON | 484.527 RON | 140.671 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.637 RON | 6.603 RON | 57.632 RON | 134.075 RON | 240.789 RON | 3.061 RON | 10.602 RON | 3.873 RON | 11.335 RON | 19.913 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|