Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 ian. 2025 și 22 iun. 2026.
Servicii publicitate
Abonament revista administratie si afaceri
Abonament revista administratie si afaceri
Achizitie abonamente presa scrisa
Trei abonamente la revista "Administratie si Afacerer"
Achiziție abonamente presă scrisă Revista Administrație și Afaceri
Servicii publicitate revista Administratie si Afaceri
Abonament revista administratie si afaceri , anonament pentru un an de zile
Achiziție 10 apariții sumative cu imagini, în publicația Revista Administrație și Afaceri.
Abonament revista administratie si afaceri
Abonament revista administratie si afaceri
Abonament revista administratie si afaceri
Achizitie abonamente presa scrisa Revista Administratie si Afaceri- pentru 3 luni, 7 abonamente
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35316589
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
114.223 RON
Profit net
20.629 RON
Capitaluri proprii
41.221 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 166.971 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.000 RON | 62.310 RON | 61.940 RON | 71.957 RON | 91.735 RON | 150.924 RON | 111.869 RON | 118.600 RON | 113.625 RON | 173.320 RON | 114.223 RON |
| Profit net | 993 RON | 38.836 RON | 35.121 RON | 41.281 RON | 53.159 RON | 98.909 RON | 75.960 RON | 71.888 RON | 36.770 RON | 70.773 RON | 20.629 RON |
| Total active | 6.793 RON | 45.742 RON | 47.711 RON | 76.175 RON | 130.967 RON | 232.861 RON | 77.755 RON | 123.428 RON | 83.566 RON | 151.838 RON | 85.566 RON |
Comparație cu 17 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante |
|---|
| 6.793 RON |
| 45.742 RON |
| 47.711 RON |
| 76.175 RON |
| 130.967 RON |
| 232.861 RON |
| 77.755 RON |
| 123.428 RON |
| 83.566 RON |
| 151.838 RON |
| 85.566 RON |
| Capitaluri proprii | 1.193 RON | 40.029 RON | 46.149 RON | 74.830 RON | 127.989 RON | 226.898 RON | 76.161 RON | 72.089 RON | 54.819 RON | 125.591 RON | 41.221 RON |
|---|
| Datorii totale | 560 RON | 2.633 RON | 1.562 RON | 1.345 RON | 2.978 RON | 5.963 RON | 1.594 RON | 51.339 RON | 28.811 RON | 19.561 RON | 43.284 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|