Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35357406
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOBOTEA CONSTANTIN - CĂTĂLIN
Prin: CIOBOTEA CONSTANTIN - CĂTĂLIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
311.918 RON
Profit net
210.648 RON
Capitaluri proprii
211.968 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 328.786 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 212.670 RON | 164.390 RON | 219.690 RON | 280.578 RON | 294.355 RON | 296.684 RON | 274.547 RON | 270.686 RON | 290.531 RON | 311.918 RON |
| Profit net | -142 RON | 123.734 RON | 86.166 RON | 156.017 RON | 206.227 RON | 233.205 RON | 235.430 RON | 209.805 RON | 189.944 RON | 164.532 RON | 210.648 RON |
| Total active | 1.600 RON | 132.612 RON | 106.012 RON | 160.719 RON | 269.032 RON | 238.395 RON | 275.765 RON | 603.205 RON | 221.933 RON | 312.909 RON | 360.053 RON |
Comparație cu 3190 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 532 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 1.068 RON | 132.612 RON | 106.012 RON | 160.719 RON | 269.032 RON | 238.395 RON | 275.765 RON | 603.205 RON | 221.933 RON | 312.909 RON | 360.053 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 858 RON | 124.592 RON | 93.636 RON | 157.337 RON | 262.511 RON | 234.525 RON | 236.750 RON | 211.125 RON | 191.264 RON | 165.852 RON | 211.968 RON |
|---|
| Datorii totale | 742 RON | 8.020 RON | 12.534 RON | 3.382 RON | 6.694 RON | 3.870 RON | 39.059 RON | 392.824 RON | 31.430 RON | 147.895 RON | 148.360 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|