Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 iun. 2018 și 21 mai 2025.
Servicii SSM si PSI
Servicii SSM si PSI
Servicii SSM si PSI
Servicii SSM si PSI
Pachet anual servicii SSM si PSI 2021
Plan de evacuare
Pachet 6 planuri evacuare PSI; Pachet 6 planuri interventie PSI
Plan de evacuare si plan de interventie
servicii SSM si PSI
servicii SSM si PSI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35358622
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
179.142 RON
Profit net
103.747 RON
Capitaluri proprii
104.836 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 210.596 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 35.370 RON | 67.893 RON | 82.227 RON | 91.832 RON | 115.097 RON | 127.724 RON | 174.266 RON | 174.427 RON | 163.431 RON | 179.142 RON |
| Profit net | -34 RON | 9.834 RON | 55.590 RON | 69.544 RON | 69.768 RON | 99.571 RON | 107.001 RON | 146.311 RON | 121.684 RON | 97.618 RON | 103.747 RON |
| Total active | 4.166 RON | 15.147 RON | 71.194 RON | 75.028 RON | 141.884 RON | 52.572 RON | 148.710 RON | 163.059 RON | 128.938 RON | 113.161 RON | 158.478 RON |
Comparație cu 258 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 504 RON |
| 504 RON |
| 504 RON |
| 504 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 3.662 RON | 14.643 RON | 70.690 RON | 74.524 RON | 141.884 RON | 52.572 RON | 148.710 RON | 163.059 RON | 128.938 RON | 113.161 RON | 158.478 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 166 RON | 10.000 RON | 65.590 RON | 70.135 RON | 139.903 RON | 39.474 RON | 146.475 RON | 146.786 RON | 122.471 RON | 98.089 RON | 104.836 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.000 RON | 5.147 RON | 5.604 RON | 4.893 RON | 1.981 RON | 13.098 RON | 2.235 RON | 16.273 RON | 6.467 RON | 15.072 RON | 53.642 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|