Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35501578
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ICHIM VIORICA
Prin: ICHIM VIORICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
87.061 RON
Profit net
-56.419 RON
Capitaluri proprii
1.095.757 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 181.738 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 114.900 RON | 125.690 RON | 233.374 RON | 315.402 RON | 222.951 RON | 211.905 RON | 236.673 RON | 162.056 RON | 87.061 RON | — |
| Profit net | 7.890 RON | 117.785 RON | 185.830 RON | 277.621 RON | 164.377 RON | 145.489 RON | 157.706 RON | 76.144 RON | 2.023 RON | -56.419 RON |
| Total active | 8.090 RON | 117.985 RON | 346.361 RON | 667.981 RON | 745.444 RON | 1.104.120 RON | 1.110.305 RON | 1.131.801 RON | 1.137.605 RON | 1.385.071 RON |
| Active circulante | 8.090 RON |
Comparație cu 3019 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2024.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 117.985 RON |
| 346.361 RON |
| 667.981 RON |
| 745.444 RON |
| 1.104.120 RON |
| 1.110.305 RON |
| 1.131.801 RON |
| 1.137.605 RON |
| 1.385.071 RON |
| Capitaluri proprii | 8.090 RON | 117.985 RON | 303.815 RON | 581.267 RON | 731.023 RON | 891.100 RON | 1.049.006 RON | 1.131.801 RON | 1.137.605 RON | 1.095.757 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 42.546 RON | 86.714 RON | 14.421 RON | 213.020 RON | 61.299 RON | 0 RON | 0 RON | 289.314 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|