Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35562842
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IGNAT CLAUDIU
Prin: IGNAT CLAUDIU
Prin: IGNAT CLAUDIU
Prin: IGNAT CLAUDIU
Prin: IGNAT CLAUDIU
Prin: IGNAT CLAUDIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
51.506 RON
Profit net
13.017 RON
Capitaluri proprii
-2.861 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 32.697 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 19.380 RON | 16.403 RON | 6.609 RON | 30.798 RON | 13.883 RON | 10.415 RON | 12.952 RON | 12.862 RON | 30.792 RON | 51.506 RON |
| Profit net | -5.335 RON | -5.067 RON | -9.479 RON | 6.254 RON | -2.712 RON | -1.901 RON | 1.471 RON | -5.873 RON | 6.565 RON | 13.017 RON |
| Total active | 14.930 RON | 12.028 RON | 11.969 RON | 6.683 RON | 1.911 RON | 2.310 RON | 4.431 RON | 15.771 RON | 20.462 RON | 42.038 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 1850 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 116 RON |
| 116 RON |
| 116 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 14.814 RON | 11.912 RON | 11.853 RON | 6.683 RON | 1.911 RON | 2.310 RON | 4.431 RON | 15.771 RON | 20.462 RON | 42.038 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.135 RON | -10.202 RON | -19.681 RON | -13.427 RON | -16.139 RON | -18.040 RON | -16.569 RON | -22.442 RON | -15.878 RON | -2.861 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.065 RON | 22.230 RON | 31.650 RON | 20.110 RON | 18.050 RON | 20.350 RON | 21.000 RON | 38.213 RON | 36.340 RON | 44.899 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — |
|---|