Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35745270
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SOARE ADRIAN RĂZVAN
Prin: SOARE ADRIAN RĂZVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
378.304 RON
Profit net
85.362 RON
Capitaluri proprii
85.662 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 330.281 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 208.850 RON | 138.402 RON | 172.928 RON | 61.522 RON | 283.787 RON | 234.722 RON | 36.091 RON | 73.866 RON | 520.741 RON | 378.304 RON |
| Profit net | 177.946 RON | 41.301 RON | 162.103 RON | 54.875 RON | 253.487 RON | 192.434 RON | -50.896 RON | 1.974 RON | 264.601 RON | 85.362 RON |
| Total active | 184.554 RON | 47.334 RON | 209.542 RON | 152.753 RON | 279.788 RON | 312.570 RON | 149.934 RON | 179.332 RON | 558.898 RON | 298.926 RON |
| Active imobilizate | 255 RON |
Comparație cu 5429 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 184.299 RON | 47.334 RON | 209.542 RON | 152.753 RON | 279.788 RON | 312.570 RON | 149.934 RON | 179.332 RON | 558.898 RON | 298.926 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 178.196 RON | 41.602 RON | 162.442 RON | 91.000 RON | 253.788 RON | 260.671 RON | 104.512 RON | 106.487 RON | 264.901 RON | 85.662 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.358 RON | 5.732 RON | 47.100 RON | 61.753 RON | 26.000 RON | 51.899 RON | 45.422 RON | 72.845 RON | 293.997 RON | 213.264 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|